Krzysztof Danielewicz

Ekspert ds. bezpieczeństwa międzynarodowego, specjalizujący się w Afryce i Azji. Autor prelekcji, procedur i szkoleń z zakresu postępowania w przypadku ataku terrorystycznego. 

Mateusz Kabaciński

Student kierunku Analityka Bezpieczeństwa w Akademii Nauk Stosowanych w Gnieźnie. Opublikował wiele artykułów i analiz na stronach „Security in Practice”, a także „Analitik.pl”.

Natalia Jurkiewicz

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z pasją prowadzi szkolenia m.in. z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej, technik i reguł wywierania wpływu społecznego.

Piotr Borowiak

Nadkomisarz w stanie spoczynku. Wieloletni wykładowca w szkołach ponadpodstawowych z zakresu Edukacji Policyjnej oraz Edukacji dla Bezpieczeństwa. Prowadzi szkolenia teoretyczne i praktyczne z młodzieżą i nauczycielami z zakresu bezpieczeństwa.

Mariusz Przyborski

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Informatyka. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze edukacyjnym. Na co dzień nauczyciel w technikum informatycznym prowadzący takie przedmioty jak: systemy operacyjne, sieci komputerowe, urządzenia techniki komputerowej, bazy danych, programowanie.