Polityka dotycząca plików „cookies” – dowiedz się więcej

Przejrzysta Polityka Prywatności to priorytet dla Security in practice.
Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas najważniejsze, dlatego w naszym sklepie kierujemy się poniższymi zasadami:

  1. Security in practice zobowiązuje się do szczególnie ostrożnego traktowania danych, które zostawiasz w naszym sklepie. Szanujemy Twoją prywatność – przechowywanie i przetwarzanie danych będzie odbywać się z należytą starannością i jedynie w celu prowadzenia kont użytkowników oraz realizacji zamówień.
  2. Security in practice zarządza danymi osobowymi wyłącznie według obowiązujących ustaleń prawnych. Podczas zakładania konta użytkownika lub składania zamówienia wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, która jest niezbędna dla finalizacji Twojego zamówienia. Twoje dane osobowe powierzyć możemy – na zasadach określonych w przepisach prawa – naszym partnerom, którzy przetwarzają je w naszym imieniu, w tym podmiotom wyspecjalizowanym w realizacji płatności internetowych oraz podmiotom prowadzącym obsługę informatyczną Sklepu.
  3. Sklep Security in practice jest chroniony za pomocą certyfikatu SSL. Wszystkie operacje pod SSL są szyfrowane. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi szyfrujących, nie ma możliwości ich odkodowania. Zastosowanie certyfikatu SSL daje nam pewność, że Twoje dane są u nas bezpieczne. Certyfikat SSL gwarantuje lepszą ochronę danych, które nam przesyłasz podczas zakładania konta użytkownika lub składania zamówienia. Nie ma ryzyka, że Twoje dane zostaną udostępnione osobom nieupoważnionym do ich odczytu.
  4. Ciągłe udoskonalanie sklepu to nasz kolejny priorytet. Za cel stawiamy sobie ułatwienie Tobie poruszania się w świecie Security in practice. W związku z tym używamy technologii Google Analytics, która zapisuje i gromadzi dane potrzebne do optymalizacji serwisu. Informacje zdobyte za pomocą Google Analytics są wykorzystywane wyłącznie do wyżej wymienionych celów i nie są przekazywane osobom trzecim.
  5. Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych, będziesz regularnie otrzymywać oferty sprzedaży Security in practice. W każdym momencie masz prawo odmówić przesyłania wiadomości o ofertach. Informacja o możliwości rezygnacji z otrzymywania newslettera jest dołączona na końcu każdej wiadomości od Security in practice.
  6. W każdej chwili możesz zrezygnować z przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych bez podawania przyczyn. Zaloguj się w Security in practice, wejdź w zakładkę „Newsletter” i zaznacz opcję „Usuń mnie z listy”, a wtedy Twoje dane zostaną automatycznie usunięte z listy subskrypcji. Odpowiednią informację o tym procesie znajdziesz w każdym e-mailu przesyłanym przez Security in practice.
  7. Jako użytkownik Security in practice masz prawo do informacji na temat swoich danych zgromadzonych w serwisie, jak i prawo do ich poprawiania lub usunięcia, a także prawo do żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Możesz samodzielnie edytować Twoje dane po zalogowaniu w Security in practice. Jeśli chcesz usunąć swoje konto, prześlij informacje na adres k.danielewicz@securityinpractice.eu.
  8. Wszelkie pytania oraz wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności, Regulaminu sklepu Security in practice prosimy kierować na adres: k.danielewicz@securityinpractice.eu.