Security in practice oferuje różnego rodzaju szkolenia dla nauczyciela, a także dla rodzica oraz ucznia. Naszym głównym celem jest prowadzenie działalności szkoleniowej, edukacyjnej, doradczej, usługowej i badawczo-rozwojowej związanych z bezpieczeństwem państwa oraz obywateli. Jeśli interesują Was profesjonalne szkolenia z tego zakresu realizowane przez odpowiednio wykwalifikowane osoby, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Praktyczne szkolenia dla nauczyciela

Odpowiednio przygotowany kurs dla nauczycieli powinien obejmować nie tylko teorię, ale także praktykę. Organizujemy warsztaty i szkolenia dla nauczycieli, podczas których przekazujemy wiedzę w przystępny sposób i wskazujemy, jak można wykorzystać ją na co dzień.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z propozycjami naszych szkoleń. Przy każdym z nich wyszczególniliśmy cele, program oraz korzyści z przeprowadzenia szkolenia. Oferujemy szkolenia z certyfikatem dla nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Prowadzimy także kursy dla dyrektorów szkół. Proponujemy między innymi szkolenie z cyberbezpieczeństwa, a także szkolenia poruszające tematy takie jak zaburzenia psychiczne, przemoc, odpowiedzialność karna uczniów za czyny popełnione na terenie szkoły i wiele innych. Przygotowujemy także analizy i szkolenia z zakresu czynności audytu śledczego.

Dlaczego warto wybrać nas?

Security in practice jest również platformą współpracy oraz wymiany doświadczeń przeznaczoną dla osób, które posiadają udokumentowane doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa osobowego, fizycznego oraz cyberbezpieczeństwa. Szeroka wiedza oraz bogate doświadczenie sprawiają, że jesteśmy zorganizować szkolenia certyfikowane dla nauczycieli odpowiadające ich wymaganiom. Otrzymaliśmy wiele korzystnych opinii na temat naszych usług.

Zapraszamy do współpracy!

Security in practice w liczbach


53

Przeszkolone szkoły

30074

Przeszkoleni uczniowie

3000

Przeszkoleni nauczyciele

643

Przeszkoleni pracownicy szkół


OPINIE O SECURITY IN PRACTICE

W trakcie szkolenia płk rez. dr Krzysztof Danielewicz dzielił się swoją wiedzą teoretyczną, wynikającą z badań naukowych, oraz doświadczeniem praktycznym zdobytym w trakcie 24-letniej służby wojskowej. Proponował także unikatowe autorskie rozwiązania, przetestowane w warunkach realnych, co wpływa na wyjątkowość szkolenia. Powyższe szkolenie okazało się niezwykle przydatne w dniu 27.05.2019 r., kiedy do szkoły wtargnął napastnik z bronią palną, ładunkami wybuchowymi, raniąc dwie osoby, w tym jedną ciężko. W trakcie tego tragicznego zdarzenia cały personel szkoły praktycznie i skutecznie zastosował rozwiązania proponowane w trakcie szkolenia, dzięki czemu obyło się bez większych strat.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim mgr Danuta Kuczyńska

Zaletą praktycznego szkolenia uczniów i nauczycieli oraz obsługi szkoły były: jasność i prostota rozwiązań, czytelność procedury, przydatność. Spokój i profesjonalizm płk. Danielewicza udzieliły się całej kadrze szkolnej, przełożyły się na dyscyplinę i powagę uczniów biorących udział w akcji. Najlepszą rekomendacją niech będzie wypowiedź ucznia klasy pierwszej, który witając się z mamą po ćwiczeniach, powiedział: „Mamo, a wiesz, co znaczy długi dzwonek? Że jest azyl i musimy się schować. Wtedy jesteśmy bezpieczni, wiesz?”

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu

Szkolenie zostało przeprowadzone z bardzo dużym zaangażowaniem prowadzącego, w sposób profesjonalny, przystępny dla odbiorcy, a zarazem bardzo ciekawy. Wzbudziło duże zainteresowanie wśród uczestników szkolenia i zostało przez nich bardzo dobrze ocenione.

Z przekonaniem oraz wielką przyjemnością mogę polecić współpracę z Panem Krzysztofem Danielewiczem

Zobacz całość

Dyrektor Sądu Rejonowego w Brodnicy

SECURITY IN PRACTICE W MEDIACH

Szkoły nie są bezpieczne. W Kielcach zastanawiano się, jak to poprawić

Praktyczne aspekty bezpieczeństwa w polskich szkołach były jednym z tematów poruszanych podczas I Pedagogiczno-Mundurowej Krajowej Konferencji Naukowej, która odbyła się w Kielcach.

„System nie zapewnia bezpieczeństwa”. Ekspert o ryzyku zamachów w szkołach

Zamachy w szkołach utożsamiane są z głośnymi masakrami przeprowadzanymi przez uczniów ze Stanów Zjednoczonych. Choć w Polsce nie mamy plagi strzelanin, z jaką boryka się USA, to jednak coraz częściej słyszy się o tragediach w rodzimych szkołach.

Polska zbrojna nr 12 (884)

Zapraszam wszystkich do lektury artykułu pt. Uzbrojeni w wiedzę, str. 50, wspólnie z kolegami Łukaszem Sikorą i Krzysztofem Plutą pokazujemy jak można wykorzystać swoją wiedzę z wojska w życiu cywilnym. Polecam serdecznie.

Był odpowiedzialny za bezpieczeństwo około 2 tys. żołnierzy z ponad 20 państw

Dziś tworzy programy bezpieczeństwa dla polskich szkół. Kim jest dr Krzysztof Danielewicz?

Informacja ≠ Manipulacja – polecamy ciekawą konferencję w PWSZ!

Konferencja adresowana jest do wszystkich osób, dla których wiarygodna informacja jest podstawowym „narzędziem pracy”, a także dla tych, którzy w sposób świadomy chcą poruszać się i korzystać z zasobów współczesnego świata.

PWSZ Gniezno zorganizowała konferencję na temat analizy informacji

Odwołując się do swoich międzynarodowych doświadczeń, prelegenci opowiedzieli o znaczeniu informacji we współczesnym świecie oraz o konsekwencjach manipulowania informacjami w odniesieniu do naszego bezpieczeństwa i życia codziennego