Na świecie jest wiele interesujących książek, ale najciekawsze
historie zawarte są pomiędzy okładkami paszportu
Zdjęcie 1 Zdjęcie 1 Zdjęcie 1
Zdjęcie 1 Zdjęcie 1 Zdjęcie 1

Afryka

Azja

Europa

Polska

Zdjęcie 1

O MNIE
Na świecie jest wiele interesujących książek, ale najciekawsze historie zawarte są pomiędzy okładkami paszportu

Firma Security in practice zaprasza do lektury wielu interesujących reportaży podróżniczych, które Krzysztof Danielewicz – właściciel firmy – przygotował w trakcie swoich podróży po bardzo ciekawych kulturowo i przyrodniczo krajach. Większość z nich nie istnieje w powszechnej świadomości Polaków jako atrakcyjny kierunek turystyczny.

W ramach serii "Krzysztofa podróże bez planu", ich autor dzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz bogatym materiałem fotograficznym z podróży po m.in. takich krajach, jak: Rwanda, Etiopia, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan, Kirgistan, Ukraina, Uzbekistan, Tajlandia, Wietnam, Laos, Kambodża i wielu innych.

Na bazie zdobytego doświadczenia proponujemy także wspólne wyjazdy grupowe, gdzie każdy może doświadczyć wrażeń, o których wcześnie tylko marzył. Głównym celem każdej z naszych wypraw jest poczuć piękno naszego świata. Poprzez bliskość człowieka, jego kulturę, kuchnię i muzykę oraz piękno przyrody staramy się otworzyć naszych klientów na to, co w życiu jest najpiękniejsze.