Żaneta Geltz

Żaneta Geltz, z wykształcenia lingwistka, certyfikowany mediator i trener rozwoju osobistego, z zawodu redaktor naczelna, dziennikarka – prowadzi wywiady z ekspertami na łamach czasopism: HIPOALERGICZNI, HAPPY EVOLUTION. Wyróżniona w wielkopolskim plebiscycie tytułem „As Odpowiedzialnego Biznesu” w 2013 r.

Nie zgadza się na obciążanie zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego szkodliwymi składnikami, nawet jeśli prawo na to zezwala – docierając z niezależną, światową wiedzą do milionów Polaków! Bada rynki zagraniczne, przeprowadzając wywiady z naukowcami i sławami medycyny z pięciu kontynentów, by dostarczyć Czytelnikom najnowsze doniesienia i wiedzę popartą dowodami. Zachęca do wprowadzania zmian metodą prostych kroków – stworzyła poradnik, jako flagowy projekt Stowarzyszenia Happy Evolution Global Association, by przekonać Czytelników do „chcenia mniej“, do uważnego i ekologicznego kupowania, dbania o siebie i swoje otoczenie, głosowania portfelem, myślenia o przyszłości. Zwraca uwagę na aspekt etyczny produkcji odzieży, kosmetyków, żywności, a także budownictwa. Poprzez własne media chce ułatwić Czytelnikom poruszanie się w gąszczu rozwiązań tak, aby wybierać konkretnie tylko te, które służą nie tylko zdrowiu, ale również redukcji wpływu na środowisko. Buduje sojusz podmiotów wokół projektu #KwadransDlaZiemi, skupionych na ograniczaniu odpadów, edukacji konsumenckiej w zakresie „zero waste”, oferujących certyfikowaną organiczną żywność i środki pielęgnacyjne pochodzenia roślinnego, ekologiczne budownictwo, zrównoważonych w rozwoju projektantów mody i innych twórców, którzy mogą pozytywnie wpłynąć na życie na naszej planecie. Serwis informacyjny Hipoalergiczni jako pierwszy i jedyny w Polsce jest kompleksowym miejscem przyjaznym dla alergików i osób poszukujących sposobów na zdrowie. Pismo HAPPY EVOLUTION to połączenie rozwoju osobistego oraz dbałości o swoje zdrowie, a wszystko w kontekście ekologii i organicznego życia.

Występuje podczas kilkudziesięciu wydarzeń rocznie zarówno w Polsce jak i zagranicą na zaproszenie organizatorów, którzy poszukują niezależnych odkryć naukowych i rozwiązań na dłuższe życie w zdrowiu. Udziela regularnie wywiadów w stacjach radiowych Czwórka, Trójka oraz Polskie Radio, RDC i Radio Zet. Zaproszona przez serwis NaTemat.pl dzieli się z odbiorcami swoimi inspiracjami, jak odzyskać utracony balans i motywację do poprawy stylu życia. Instagram i Twitter: @zanetageltz. Strony: www.hipoalergiczni.pl  i  www.happyevolution.tv.

Telefon
Kontakt